تیم پشتیبانی وب سایت تک آدیو TAK AUDIO در جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیز اقدام به ایجاد راه های ارتباطی متنوع به مشتریان نموده است. شما میتوانید همواره با استفاده از شماره های تماس ثابت ذکر شده در صفحه اقدام به ارتباط با مجموعه و مشاوره خرید نمایید. ما برای تسهیل ارتباط شما عزیزان راه ارتباطی و مکالمه در واتساپ را به شما پیشنهاد میدهیم تا در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی سوالات شما باشیم. برای تماس با فروشگاه از راه های زیر اقدام نمایید:

فروش عمده سیستم صوتی خودرو

تیم پشتیبانی تک آدیو در جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیز اقدام به ایجاد راه های ارتباطی متنوع با مشتریان نموده است. شما میتوانید همواره با استفاده از شماره های تماس ثابت ذکر شده در صفحه اقدام به ارتباط با مجموعه و مشاوره خرید نمایید. ما برای تسهیل ارتباط شما عزیزان راه ارتباطی و مکالمه در واتساپ را به شما پیشنهاد میدهیم تا در هر ساعت از شبانه روز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. لطفا برای ارسال سوالات در واتساپ از آیکون واتساپ در سمت راست سایت استفاده نمایید و یا روی لینک زیر کلیک کنید.

تک آدیو TAK AUDIO شرایط ویژه ای در جهت فروش عمده محصولات برای همکاری در نظر گرفته است تا با کیفیت ترین محصولات با معتبرترین برندها با مناسب ترین قیمت در اختیارشان قرار گیرد. برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط و استعلام قیمت از طریق زیر ارتباط برقرار نمایید.

نصب تخصصی سیستم خودرو

ما ادعا داریم بعد از 15 سال سابقه درخشان در عرصه طراحی و نصب سیستم های حرفه ای بهترین ئ تخصصی ترین ها را به شما ارائه خواهیم داد.

طراحی انواع سیستم های مسابقات

ساخت انواع باکس و جعبه های چوبی و کامپوزیت

نصب تخصصی انواع سیستم خودرو

ساخت انواع جعبه باکس

ساخت انواع باکس های چوبی و کامپوزیت صندوق و رودری

فروش تخصصی انواع سیستم های صوتی و تصویری خودرو

آدرس دفتر مرکزی

آدرس: تهران، قرچک، میرزایی جنوبی، جنب پلیس + 10، فروشگاه اتو استریو

تلفن تماس: 0936111154109367956020 –  36164218 – 021

ساعت کاری: پاسخگویی 10 الی 18 در ایام هفته بجز روز های تعطیل

فروش تخصصی انواع سیستم های صوتی و تصویری خودرو

آدرس دفتر مرکزی

آدرس: تهران، قرچک، میرزایی جنوبی، جنب پلیس + 10، فروشگاه اتو استریو

تلفن تماس: 093611115410936795602002136164218

ساعت کاری: پاسخگویی 10 الی 18 در ایام هفته بجز روز های تعطیل